Zachęcamy serdecznie do przywitania Nowego Roku w zasypanym śniegiem bieszczadzkim gospodarstwie.

Zapraszamy Was do odpoczynku w dni od czwartku 30.12.2021 (przyjazd) do niedzieli 02.01.2022 (wyjazd po niespiesznym śniadaniu), oczywiście z możliwością przedłużenia pobytu w obie strony jeśli chęci i możliwości urlopowe Wam na to pozwolą.

Pakiet sylwestrowy obejmuje 3 noclegi z pełnym wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja), z tym że w Sylwestra obiadokolację z tzw. kociołka zjecie przy ognisku we wiacie na świeżym powietrzu. Wieczorem również przy ognisku przywitamy Nowy Rok, a czekać na niego będziemy piekąc kiełbaski, popijając grzańca czy gorący barszcz z gara zawieszonego przy ogniu, no i oczywiście snując niesamowite bieszczadzkie opowieści! Prognozy zapowiadają na te dni duuużo śniegu i prawdziwie zimowy mrozek, więc możecie ubrać się ciepło i podziwiać wspaniałą zimową scenerię!

Cennik pakietu sylwestrowego dla poszczególnych pokoi (całość/1 osobę dorosłą):

pokój 2, 3: 460zł/1 os.

pokój z alkową 490zł/1 os.

jaskółka na grupę 3 osoby: 430zł/1 os.

jaskółka na grupę 4 osoby: 400zł/1 os.

W pokoju nr 2 i w pokoju z alkową jest sofa, na której mogą spać jeszcze dwie osoby/osóbki:). Jeśli chcecie zapytać o indywidualną wycenę np. jakby wyglądały ceny przy pobycie z dziećmi, zadzwońcie! Jeśli chcecie dopytać o jakiekolwiek szczegóły związane z wypoczynkiem u nas, również dzwońcie śmiało 609 694 372