Nasze bieszczadzkie gospodarstwo agroturystyczne jest położone w Parku Krajobrazowym Doliny Sanu, 100 metrów od  głównej drogi. Lokalizacja domu na uboczu wsi wśród łąk i lasów, rozległe podwórze porośnięte miękką trawą oraz brak sąsiadów z pewnością zapewni Wam wysoki komfort wypoczynku. Znajdziecie tu ławki pod gruszą i świerkiem, zadaszone palenisko z kociołkiem, strumyczek i oczko wodne, stare drzewa, ogród z warzywnikiem i zielnikiem , rozległe pola i łąki z dzikimi ziołami. Przy odrobinie szczęścia można napotkać jelenia, dzika, wilki i niedźwiedzia.

W naszym starym domu przygotowaliśmy dla Was, własnymi rękoma, pokoje gościnne według naszych pomysłów. Pokoje znajdują się na trzech kondygnacjach, z okien roztaczają się urocze, bieszczadzkie widoki.

Mamy dla Was również domek, oddzielny budynek, w którym możecie odpocząć w bardziej kameralnej i intymnej atmosferze. Domek pomieści 6 osób w dwóch sypialniach. Dwie łazienki, aneks kuchenny oraz sala kominkowa z tarasem zaspokoją codzienne potrzeby.

 

Korzystając z noclegu w naszym gospodarstwie w Dwerniku zapewniacie sobie nie tylko bliski kontakt z Bieszczadami, ale dobry sen, zdrowe i smaczne jadło, ciszę i spokój oraz  oderwanie od codzienności; zasięg telefonu komórkowego z trudnością Cię tu znajdzie.

Zapraszamy na chwileczkę zapomnienia !