Nasze atuty to kulinaria i rozległa, zielona przestrzeń naszego ogrodu.

Oferujemy Wam przytulne pokoje gościnne w naszym bieszczadzkim domu oraz całoroczny, samodzielny domek wypoczynkowy.

To co oferujemy jest pracą naszych rąk. Dom wykończyliśmy sami na podstawie naszych pomysłów, które wciąż ulepszamy, modernizujemy. Gospodarstwo, które cieszy nasze oczy, stało się naszą pasją, sposobem na życie. Chcielibyśmy aby stało się ono dla Was przytulnym miejscem na wypoczynek.

Nie inaczej jest z moją kulinarną przygodą. Nie lubię przepisów, powtarzalności dlatego moje potrawy to ciągłe zaskoczenie nawet dla mnie samej. Przez wiele lat eksperymentowałam ze smakami, aż doszłam do swoich ulubionych, bazując głownie na ziołach z naszego ogrodu. Stawiam na samodzielność. Chleb na zakwasie, makaron naprawdę jajeczny, wędzonki, pasztety, pierogi, domowe ciasta oraz weki -100% owoców to wyroby, które wytwarzam w domu bo chcę wiedzieć co jem. W kuchni lubię wyzwania, dlatego alergicy, bezglutenowcy, wegetarianie czy  na innych dietach mogą również liczyć na smaczny posiłek.

Do wypoczynku zachęca nasz rozległy ogród. O każdej porze roku zachwyca nasze oczy. Wiosną kwitnącymi drzewami owocowymi, latem zakwitają liczne byliny i krzewy, jesienią przebarwia się kolorami i daje upragnione plony w warzywniku i sadzie. Zimą urokliwie ubiera się w śnieżną szatę. Ogród jest rozległy, są w nim miejsca, gdzie można odpocząć i zanurzyć się w ciszy bieszczadzkiej przyrody.

Agroturystyce Podołynia zapewniamy wypoczynek w kameralnej atmosferze, gdzie zjesz niecodzienne posiłki w domowym zaciszu, z dala od cywilizacyjnego szumu.

Zapraszamy na chwileczkę zapomnienia.