Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty. Oddajemy do Waszego użytku domek wypoczynkowy z poddaszem. Na powierzchni  64 m2 znajdziecie  więcej przestrzeni dla swojej rodziny lub najbliższych przyjaciół. Samodzielny domek, w którym będziecie mogli sobie tuptać w chodakach do woli, toczyć burzliwe rozmowy do białego rana, a jajecznicę usmażycie sami tak jak lubicie najbardziej.

Na parterze znajdują się:

łazienka, zaplecze kuchenne (lodówka, czajnik, kuchenka, stół do posiłków oraz przybory do przygotowywania i spożywania posiłków), kącik wypoczynkowy z kominkiem, fotelem,  rozkładaną kanapą i zabytkową szafą. Ponad to wyjście na południowy taras z widokiem na ogród.

Poddasze to miejsce do spania i wypoczynku.

Są tam dwie sypialnie. W każdej łoże małżeńskie (140*200) oraz łóżko pojedyncze (90*200). Na wyposażeniu szafeczki przy łóżkach, lampki nad łóżkiem, wieszak i półki na ubrania. W korytarzu WC oraz kącik czytelnika. Z okien przy odrobinie szczęścia podziwiamy stado jeleni.

Optymalna liczba mieszkańców od 4 do 6 osób.

Domek wynajmujemy na minimum 3 doby.

Domek wynajmujemy jako cały budynek w cenie:

do 4 osób – 250zł/doba

5-6 osób 300zł/doba

Cena zawiera:      

  • zasłane łóżko, ręcznik kąpielowy
  • aneks kuchenny w domku
  • parking
  • drewno do kominka
  • dostęp do grilla i wiaty ogniskowej z drewnem
  • dużo wolnej przestrzeni w ogrodzie
  • brak telewizorów i innych szumów
  • pomoc i wskazówki gospodarzy na temat okolicy
 
NIE PRZYJMUJEMY GOŚCI ZE ZWIERZĘTAMI.

POBYT zaczyna się o 15.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.

PROSIMY O SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ PRZY OBSŁUDZE KOMINKA - ogień-niebezpieczeństwo pożaru (będziemy to przypominać zawsze).

W BUDYNKU PROSIMY NIE PALIĆ WYROBÓW TYTONIOWYCH

 

POSIŁKI  Jeśli nie macie ochoty smażyć jajecznicy zapraszamy do naszej jadalni na śniadania i obiadokolacje (prosimy o wcześniejszą rezerwację posiłków).

Śniadanie 20zł/os
Obiadokolacja 30zł/os
Przekąska 5zł/os
W sezonie śniadanie i obiadokolacja 45zł/os

 

REZERWACJA    potwierdzeniem rezerwacji (telefonicznie lub mailem) jest wpłata zadatku 50 zł od osoby. Proszę podejmować decyzje z rozwagą, ponieważ zadatek przepada w momencie rezygnacji z pobytu. Z pozostałej kwoty za wynajem prosimy rozliczyć się na miejscu w dniu przyjazdu gotówką lub przelewem bankowym.